RSS

 

 

Austria ciekawostki

 

Austria ciekawostkiWielu turystów ściąga do Austrii aby zobaczyć Wiedeń: majestatyczny, elegancki, z wieloma pałacami i zabytkami. Co jeszcze Austria ma do zaoferowania turystom ? Oto kilka propozycji:

 

- Klagenfurt - miasto z ładną starówką oraz Minimundus czyli najsłynniejsze budowle świata w miniaturze. Są tu również polskie akcenty np. krakowskie Sukiennice

 

- Krems - malownicze miasteczko nad Dunajem.

 

 

»  Przydatne informacje

 

100 000 ofert hoteli prezentuje wyszukiwarka eSKY - również oferty z Austrii - tanie hotele i promocje

 

 

 

austria ciekawostki

 

austria zabytki

 

 • Wiedeń

 • Salzburg

  Austria ciekawostkiSalzburg jest to chętnie odwiedzane miasto przez turystów. Posiada wiele zabytków godnych zobaczenia. Dodatkową sławę zyskało dzięki Mozartowi, który się tutaj urodził.

 • Krems i Dolina Wachau

  Austria zabytkiKilkadziesiąt kilometrów na zachód od Wiednia, nad brzegiem Dunaju leży ładne miasteczko i uroczymi uliczkami

 • Zell am See

  Austria ciekawostkiZell am See położone nad górskim jeziorem jest bardzo dobrze znane wielu polskim narciarzom. Okolica usiana jest licznym wspaniałymi trasami narciarskimi. Okolica tego miasteczka fajna ale nie na górskie wycieczki ! Polecamy fajną trasę alpejską.

 • Krimml Wodospady

  Austria zabytkiPotężny trzystopniowy wodospad. Tuż obok niego na całej wysokości prowadzi trasa widokowa pozwalająca podziwiać go w całym zakresie.