Chorwacja - malownicze miejsca, świetne jedzenie

Lazurowe wybrzeże, słoneczna pogoda, śpiew, muzyka i dobre jedzenie… Czegóż chcieć więcej? Chorwacja to kraj, który pozwoli Ci całkowicie oderwać się od rzeczywistości, by móc zaznać rozkoszy i błogiego relaksu. Miejsce to jest jednym z najczęściej wybieranych przez polaków wakacyjnych kierunków. Nie jest to kwestia przypadku, a przemyślanego wyboru. Dlaczego akurat Chorwacja stała się aż tak obleganym miejscem do wypoczynku? Otóż wpływa na to mnóstwo różnorodnych aspektów.

 

Po pierwsze jest to kraj o przystępnych cenach przez co podróżnik nie musi martwić się o zbyt duże koszta wycieczki. Kolejny ważny aspekt to oczywiście pogoda! Słońce, wysoka temperatura z delikatnymi podmuchami wiatru… Tak atmosfera to wymarzony klimat dla każdego wycieczkowicza. Nie można jednak zapominać o najważniejszym… Błękitne morze i górzyste krajobrazy to właśnie to, co najbardziej przyciąga podróżnych!

chorwacja-polnocna-w-pigulce-1-2.jpeg

Korzystając z usług biura podroży Kraków decydujesz się na wakacje All Inclusive z wszelkimi atrakcjami, hotelem i transportem. Wycieczka autokarem niesie za sobą dodatkową przyjemność podziwiania cudownego krajobrazu. Miejsce zakwaterowania bogate jest w liczne udogodnienia takie jak SPA, atrakcje rekreacyjne oraz liczne restauracje. Odprężające masaże, jacuzzi oraz salon piękności na pewno usatysfakcjonują każdą kobietę. Ping-pong, bilard i mini golf to zaś oferta idealna dla panów. Oczywiście dzieci także nie będą się nudzić korzystając z placów zabaw i innych atrakcji stworzonych z mylą właśnie o najmłodszych.

chorwacja-polnocna-w-pigulce-6.jpeg

Zachwycającym widokiem, który z pewnością uwiedzie każdego podróżnika jest najpiękniejszy zachód słońca w Zadarze. Sam Alfred Hitchcock przyznał, że nie ma cudowniejszego widoku niż ten. Ciekawostką jest także fakt, że w Chorwacji kręcono serial posiadający wielu fanów. Mowa tutaj o „Grze o tron”. W produkcji można dostrzec takie miejsca jak Hvar, Park Narodowy Krka, czy Split. Możliwość zwiedzenia tych miejsc przyciąga rzeszę fanów dobrego kina.

 

Dodaj komentarz