Bezpiecznie i tanio zaparkuj przy lotnisku w Katowicach-Pyrzowicach

 

Planujesz podróż, którą zaczniesz na lotnisku w Katowicach? Z pewnością zastanawiasz jak dotrzeć do portu lotniczego. Jeśli zabierasz ze sobą sporą ilość bagażu, korzystanie z transportu zbiorowego może być uciążliwe. Dlatego warto abyś rozważył możliwość dotarcia do lotniska własnym środkiem lokomocji.

 

Nie musisz się martwić o bezpieczeństwo swojego pojazdu. Przy lotnisku Pyrzowice oraz w okolicy znajduje się sporo parkingów, które oferują w pełni bezpieczne warunki dla pozostawionych samochodów. Za stosunkową niedużą sumę możesz zaparkować swoje auto i cieszyć się podróżą. Masz możliwość wyboru pomiędzy oficjalnymi parkingami znajdującymi się przy terminalu lotniska a prywatnymi rozlokowanymi w niedużej odległości od portu lotniczego.

 

Parkingi lotniska Pyrzowice

Wybierając oficjalne miejsca postojowe przy lotnisku w Katowicach warto zwrócić uwagę głównie na parking nr 3. Oferuje on postój strzeżony, całodobowy nadzór oraz monitoring wjazdów oraz wyjazdów. Jednocześnie jest w stanie pomieścić 200 samochodów. Za jedną godzinę postoju zapłacisz tutaj 6 zł, doba będzie Cię kosztować 49 zł, jeśli natomiast planujesz dłuższą nieobecność, np. 7-dniową, wówczas musisz liczyć się z kosztami rzędu 199 zł. Parking Pyrzowice możesz zarezerwować za darmo na www.parklot.pl.

 

Prywatne miejsca postojowe przy lotnisku w Katowicach

Interesującą alternatywą dla oficjalnych miejsc postojowych przy lotnisku w Katowicach są prywatne parkingu umiejscowione w najbliższej okolicy portu lotniczego. Przy stosunkowo niedużej cenie zostawisz tutaj swoje auto w komfortowych warunkach. Ceny postoju za jeden dzień, w zależności od parkingu, kształtują się w przedziale od 20 do 25 zł. Za pozostawienie auta na 7 dni zapłacisz od 50 do 55 zł. Jak można szybko zauważyć oferowane ceny są bardzo atrakcyjne w porównaniu z tym co proponuje oficjalny parking przy lotnisku w Katowicach.

 

Również standard prywatnych miejsc postojowych jest bardzo kuszący dla potencjalnych klientów. Pozostawiamy tutaj samochód na parkingu monitorowanym przez 24 godziny na dobę. Miejsca postojowe są oświetlone i ogrodzone. Dodatkowo Twój samochód będzie strzeżony przez profesjonalnych ochroniarzy.

 

  • Parking Pyrzowice
Dodaj komentarz