Ranking TOP5 najlepszych tabletów do filmów

  • najlepszy tablet

Tablety do filmów muszą spełniać specyficzne wymagania, by odpowiedzieć na potrzeby największych kinomanów. Najnowsze modele świetnie sprawdzają się w tej roli – mają dostatecznie duże wyświetlacze i świetną rozdzielczość. Poznaj nasz ranking TOP5 i dowiedz się, które tablety do filmów są najlepsze.

 

Tablet 10 cali Samsung Galaxy Tab A 10.1 LTE


Nasze zestawienie otwiera tablet 10 cali Samsung Galaxy Tab. To idealny sprzęt do oglądania filmów nie tylko w domu, lecz także w pociągu, na plaży czy w kawiarni. Dzięki wsparciu łączności LTE bez problemu możesz oglądać filmy online, a duża pamięć sprawia, że możesz na nim przechowywać naprawdę wiele swoich ulubionych tytułów. Co więcej, ten tablet 10 cali Samsung ma świetny wyświetlacz. Producenci dołożyli wielu starań, by był doskonałej jakości – obraz jest głęboki, idealnie odwzorowuje rzeczywistość. Warto zastanowić się nad tym modelem. Tablet 10 cali Samsung Galaxy Tab A znalazł się w naszym zestawieniu tak wysoko także ze względu na bardzo atrakcyjną cenę.


Huawei MediaPad M3 Lite

Jak wszystkie tablety do filmów, model Huawei MediaPad M3 Lite to dość duży sprzęt. Przekątna 10,1 cala sprawia, że oglądanie jest bardzo komfortowe. Tablety z tej serii mają bardzo dobry ekran, dzięki czemu obraz i kolor jest głęboki. Zasługuje na uwagę także ze względu na niezwykle czysty dźwięk. Na dodatek został wyposażony w funkcję Eyecare, która chroni oczy podczas używania nocą.Lenovo Yoga Tab 3 850L

Po wspomnianym wyżej modelu Samsunga jest to jeden z najbardziej uniwersalnych tabletów w naszym zestawieniu. Lenovo Yoga Tab 3 850 L to także świetny sprzęt do oglądania filmów, aczkolwiek nadaje się także do pracy i do grania. Ma bardzo wysoką rozdzielczość HD i jest niezwykle mobilny, a dzięki specjalnym zawiasom możesz wygodnie ustawić go w dowolnym punkcie. Jednakże jego pamięć – 2 GB – pozostawia wiele do życzenia, podobnie jak rozmiar: to zaledwie osiem cali.


Tablet Apple iPad Pro

Tablety Apple zbierają bardzo różne opinie. Niektórzy wskazują na ich wysoką jakość, inni nie są przekonani do systemu iOS, jednakże trzeba przyznać, że iPad Pro jest idealny do filmów. Niezbyt wygodny do użytkowania na co dzień – ma 12,9 cala – świetnie sprawdza się w czasie oglądania. Spełnia wymagania, które powinien mieć tablet do filmów – ma dobrej jakości obraz i dźwięk, łączność Wi-Fi + LTE pozwala na oglądanie online niemalże w każdych warunkach. Na dodatek czas pracy na baterii to aż 9-10 godzin.


Tablet Toshiba Encore WT8-A-102

Nasze zestawienie top 5 zamyka tablet Toshiba Encore WT8-A-102. Chociaż jest to dość znana marka, ich tablety rzadko są używane, ale ten model naprawdę zasługuje na uwagę. Jest wyposażony w bardzo dużą pamięć – aż 32 GB, co pozwoli na przechowywanie dużej ilości zdjęć. System Windows jednak nie każdemu odpowiada, chociaż połączony z procesorem Intel Atom Quad Core naprawdę świetnie się sprawdza, a jego wydajność jest większa. Ma jednak jedynie 8 cali przekątnej, a dla większości kinomanów może być to trochę za mało.

 

  • tablet do filmów
Dodaj komentarz