Wielkanoc w Pradze- rezerwuj hotel i przyjedź!

 

Wiosna to doskonały moment, żeby przyjechać do Pragi - jeżeli chcesz upolować atrakcyjny cenowo wypad, lepiej zarezerwuj swój hotel w Pradze już teraz - to ostatni dzwonek! Później pozostaje tylko cieszenie się kolorami, jedzeniem, piwem, samą wiosną, oraz wszystkim co może zaoferować to czeskie miasto - przekonaj się poniżej, co warto zrobić na Wielkanoc w Pradze oraz jaki hotel wybrać, żeby dostać najwięcej za najmniej.

 

Dlaczego wiosna?

Najlepsza w Pradze wiosną jest sama atmosfera budzącego się do życia, pełnego kolorów i radości miasta - Praga niezależnie od pory roku jest bardzo jaskrawym i ciekawym miastem, pełnym sztuki, ulicznych performerów, ciekawie ubranych ludzi i interesujących wydarzeń - lecz wraz z nadejściem wiosny, po długim okresie utrudnionej aktywności, wszystkie te cechy przybierają na sile, oferując Ci prawdopodobnie największe nasilenie miasta Praga w Pradze.

To jeszcze nie wszystko, co może zaoferować Praga wiosną - kolejną są jarmarki organizowane corocznie na Święta Wielkanocne! Te kolorowe, pełne słodyczy, pamiątek oraz pysznych potraw i piwa stanowiska są rozsiane w kluczowych punktach miasta Praga - warto wybrać nocleg w Pradze, który będzie niedaleko jednego z nich. Jak o to zadbać? Właśnie do tego przechodzimy!

 

Praga - jaki hotel?

Wpisując hasło hotel Praga w wyszukiwarkę lub portal rezerwacyjny zostaniesz przywitany setkami lub wręcz tysiącami ofert - jak wybrać odpowiednią ofertę noclegową dla siebie? Jak upewnić się, że cena hotelu jest najniższa, jaka może być? Skąd mieć pewność, że nocleg w Pradze nie okaże się niewypałem? Najpierw warto zastanowić się, jaki typ hotelu będzie najbardziej odpowiedni - mamy tutaj jednak dwójkę faworytów, z których jeden w ogóle nie jest hotelem. Chodzi o apartamenty - zapewnią wysoki komfort i “domowość” w obcym mieście, a do tego legitymują się niższymi cenami, niż prawie każdy hotel w Pradze - w szczególności te sieciowe. Drugim typem, którym polecamy, są niewielkie hotele niezrzeszone pod znanymi markami. W ten sposób unikamy przepłacania za hotel w Pradze i mamy pewność, że dobrze utylizujemy nasze fundusze. Dobry przykład takiego miejsca to Le Petit Hotel Praga.

hotel praga

 

Najlepsza cena za nocleg

Jak natomiast upewnić się, że cena, którą chcemy zapłacić za hotel jest najniższa z możliwych? To zdecydowanie bardziej proste, niż się wydaje - zarezerwować na stronie hotelu. Rezerwacja noclegu przez portal rezerwacyjny oznacza dla hotelu w Pradze lub jakimkolwiek innym mieście wysokie prowizje - ich dokładna wysokość zależy już od danego miasta. Tak czy inaczej, właściwie niezależnie od okoliczności, hotelowi, apartamentom lub innym miejscom noclegowym najbardziej będzie opłacało się przyjmowanie rezerwacji właśnie od gości.

Możemy podzielić się jeszcze jedną sztuczką - przy rezerwacji hotelu, podobnie, jak przy innych zakupach w sieci, zawsze warto przeszukać internet pod kątem kuponów rabatowych - będziecie zaskoczeni, jak często uda wam się je znaleźć!

Skoro operacja < Hotel Praga > zakończy się pomyślnie, warto zastanowić się, co zrobić w witającej wiosnę Pradze. Przede wszystkim odwiedzić jeden ze wspomnianych jarmarków Wielkanocnych! Ich lokalizacje to oczywiście Rynek Główny, Havelské tržiště, wyspa Kampa i Plac Wacława, a także na zamku na Hradczanach. Warto zadbać o to, aby Twój hotel czy apartamenty były obok jednego z tych miejsc, abyś mógł w pełni poczuć klimat Pragi. Będąc w Pradze na Wiosnę grzechem byłoby nie odwiedzić także Mostu Karola, zobaczyć astronomicznego zegara i wypić Morza Piwa - ale to już pewnie wiecie!

hotel w pradze

 

Posłuchajcie zatem naszej rady - przyjazd do Pragi będzie najlepszy na wiosnę i na Wielkanoc. Nie czekaj, zarezerwuj nocleg i przyjedź!

 

Dodaj komentarz