Włochy i Wielka Brytania w promocyjnej cenie

 

Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wyprawę w miejsce, które figuruje na czele naszej „listy marzeń”. Najczęściej na przeszkodzie stoją wydatki związane z podróżą, zwłaszcza zaś ceny przelotów. Czy jednak z tego powodu mamy ograniczać się do przemieszczania się palcem po mapie, oglądania z nostalgią zdjęć w Internecie i wzdychania do portfela? Warto sprawdzić, czy nie są dostępne promocje lotnicze, dzięki którym spełnimy swoje marzenia, jednocześnie unikając bankructwa. A wiadomo, że aby wycieczka była udana, wszystko powinno być zorganizowane i dopięte na ostatni guzik.

 

Polowanie na promocje


 

Gdy już określiliśmy sobie miejsca, do których chcemy się udać, należy zacząć poszukiwania biletów lotniczych w promocyjnych cenach, a przy odrobinie szczęścia trafimy na ofertę, która w pełni nas zadowoli. Przelot do niektórych miast europejskich zamknie się w kwocie 200 złotych, co naprawdę jest okazją, z której szkoda nie skorzystać. Kuszące ceny znajdziemy, jeśli preferujemy wypocząć na słonecznym południu – np. we Włoszech, ale także, gdy za nasz cel obierzemy Wyspy Brytyjskie. Wszystko zależy od naszych preferencji i tego, jakim typem turysty jesteśmy.

lotnicze bilety w promocji 

Włochy

 

Włochy to chyba najbardziej atrakcyjny kraj naszego kontynentu, jeśli chodzi o turystykę. Rzecz jasna ma to związek przede wszystkim z bogatą historią i tym wszystkim, co zostawiło po sobie potomnym Cesarstwo Rzymskie. Jeżeli nastawiamy się na odwiedzenie Italii, trzeba być świadomym, że wszystkiego nie ma szans zobaczyć za jednym razem, dobrze jest wybrać jedno miasto docelowe, które oferuje nam to, czego oczekujemy po dobrze spędzonych wczasach. Słoneczne południe to Neapol czy Cagliari położone na Sardynii, dalej umiejscowiony w centrum Rzym razem z Watykanem, a im bardziej na północ, mamy Toskanię razem z Florencją i u podnóża Alp Mediolan. Wszystkie te lokacje mają swój niepowtarzalny klimat i potrafią zachwycić. Miłośnicy sztuki powinni przede wszystkim odwiedzić Toskanię, ale nie zawiodą się oni nawet w nowoczesnym i przemysłowym Mediolanie – wszak to właśnie tam znajduje się „Ostatnia wieczerza” Leonarda da Vinci. Ci, preferujący piaszczyste plaże i błękitne niebo, skorzystają z dobrodziejstw Neapolu, Bari, czy bardziej egzotycznie – Capri.

 

Wielka Brytania


 

bilety lotnicze Kraj ten dla jednych kojarzy się z emigracją kolejnych Polaków, dla innych z deszczową pogodą – łącznie to sprawia, że turystyczne walory Albionu zostają ukryte dla wielu pod stereotypami utrwalonymi w naszej kulturze. A przecież jeśli ktoś ma dosyć wylegiwania się na słonecznych plażach i chce skosztować odrobiny innego klimatu – Wyspy Brytyjskie będą świetną opcją. Rzecz jasna przede wszystkim Londyn – miasto dzisiaj wielokulturowe, które zachwyca i kusi ludzi na całym świecie. Powszechnie znane są główne symbole stolicy Anglii jak Big Ben, Pałac Buckingham, czy Tower Bridge. Równie znane są tamtejsze sklepy i centra handlowe, które dla wielu są główną atrakcją turystyczną. Ale Wielka Brytania, to nie tylko Londyn. Chcąc poznać bardziej surową i „dziką” wersję tego kraju, dobrze jest udać się na północ. Z jednej strony mamy tam przemysłowe miasta, jak chociażby Manchester, z drugiej jeszcze bardziej na północ Szkocję z pięknymi krajobrazami, zamkami, klifami i... pogodą, która zmienia się co minutę.

 

 

Warto już dzisiaj zarezerwować bilety lotnicze, tak aby złapać, jak najlepszą promocję i mieć pewność, że podróż po naszym kontynencie nie nadszarpnie zbytnio domowego budżetu.

 

bilety lotnicze w promocyjnej cenie

Dodaj komentarz