Wycieczki fakultatywne w Turcji - Alanya, Side, Belek, Antalya

 

Turcja to kraj o bogatej i różnorodnej kulturze. Nie sposób się nim nie zachwycić. Na turystów czeka tu wspaniały klimat, piękne morze, góry, fascynująca historia, zabytki, wspaniali ludzie, a także ekscytujący orientalny klimat. Turystom spragnionym piaszczystych plaż i ciepłego morza z pewnością przypadnie do gustu Riwiera Turecka. Dużą popularnością cieszą się urokliwe miejscowości: Alanya,  Side, Belek, Antalya, Kemer.Na rozmowę o wakacjach w Turcji zaproszony został właściciel Biura Podróży Pacho Tour, Halil Bankir i jego prawa ręka Viola - Polka, która mieszka tutaj od paru lat i jest także polskim pilotem wycieczek.


 
Z czym kojarzą się wakacje w Turcji?


 
Dla wielu „wakacje w Turcji” kojarzą się z pobytem w jednym z luksusowych hoteli, w kategorii „all inclusiv”, basenami, animacjami i zabawą od rana do nocy. My zachęcamy do wyjścia „zza płot” i poznania Turcji z drugiej strony. Turcja to nie tylko morze, plaża, piasek i opalanie się. To możliwość poznania fascynującej historii, religii, a także pięknej przyrody. Kto przyjeżdża tutaj pierwszy raz zawsze powraca.


 
Wycieczki fakultatywne w Turcji

 

Wycieczki fakultatywne dla każdego i na każdą kieszeń.Nasze Biuro Podróży Pacho Tour mające swoją główną siedzibę w Alanya, organizuje wycieczki fakultatywne w Alanyi i do innych najbardziej urokliwych miejsc Turcji. Oferta naszego biura dostosowana jest do indywidualnych oczekiwań klientów. Organizowane są wycieczki dla osób w każdym wieku.

Dla turystów spragnionych poznania bliżej historii tego fascynującego kraju czekają wycieczki do Kapadocji, Pamukkale, Demre - Myry - Kekowy, Aspendos. Z tych ofert powinni skorzystać turyści chcący zapoznać się z  dziejami tych fascynujących regionów Turcji, a także zobaczyć zabytki nie tylko z czasów greckich i rzymskich, lecz z początków naszej cywilizacji .

Demre z pewnością zainteresuje wielu ze względu na fakt, iż tutaj żył i pracował znany zarówno wszystkim dzieciom jak i dorosłym Święty Mikołaj i dokonywał swoich cudów.

Kapadocja i Pamukkale uznawane są za jedne z najbardziej urokliwych zakątków Turcji. Są one niewątpliwie fenomenem przyrodniczym. W Kapadocji będzie można podziwiać niesamowite twory skalne powstałe w wyniku eksplozji wulkanów i późniejszej erozji, a także poznać historię kościołów wykutych w skałach pochodzących z czasów pierwszych wspólnot chrześcijańskich na tym terenie. Tutaj zwiedzisz jedno z podziemnych miast wybudowanych prawdopodobne 3500 lat temu. Tam zapraszamy na wycieczki 2 lub 3 dniowe. Kapadocja jest tym miejscem, możesz powitać dzień razem z ponad setką wlatujących balonów, właśnie o wschodzie słońca.

 

pamukkalePamukkale przyciąga możliwością kąpieli w ciepłych źródłach a także możliwością poznania zabytków starożytnego miasta Hierapolis. Wycieczki te są odpowiednie zarówno dla rodzin z dziećmi, młodzieży jak i osób starszych.

Dla turystów spragnionych adrenaliny i przeżycia niesamowitej przygody czekają: Jeep Safari, Quad Safari, Rafting. Z pewnością przypadną one do gustu ludziom chcącym aktywnie spędzić czas. To także dobra okazja do odkrycia pięknych górskich krajobrazów.

 

raftingBędąc na Riwierze Tureckiej warto także wybrać się w rejs statkiem wzdłuż wybrzeża Morza Śródziemnego. Z naszym Biurem Podróży Pacho Tour wypłyniesz na niezapomniane rejsy połączone z kąpielą w sąsiedztwie jaskiń dostępnych tylko od strony morza. Na statku czekają animacje i kąpiel w pianie, co z pewnością spodoba się najmłodszym uczestnikom. A jeśli będziesz uważny zobaczysz towarzyszące ci delfiny i żółwie caretta-caretta.

Dla rodzin z dziećmi polecamy Delphinshow, a także aquparki. Z tej oferty z pewnością będą zadowolone zarówno dzieci jak i dorośli.

Nasza oferta to także tzw. „program szyty na miarę”, czyli indywidualny tryb wycieczek opracowany pod danego klienta. Z tego programu korzystają nie tylko małe grupy osób, lecz zorganizowane grupy, np. pielgrzymi, którzy pragną zobaczyć konkretnie miejsca kultur religijnego.

W mediach pojawiają się wątpliwości i obawy o bezpieczeństwo usług.

Turcja nie jest państwem bezprawia. Mamy tutaj swoją organizację turystyczną, która dokonuje kontroli i wydaje pozwolenia na działalność turystyczną. Każda firma musi mieć odpowiednie pozwolenie, które można sprawdzić na https://www.tursab.org.tr/travel-agencies-sub.

Pozwolenia wydawane w Polsce na działalność turystyczną nie mają tutaj zastosowania.  Każde państwo ma swoje przepisy regulujące działalność gospodarczą. Pacho Tour jest touroperatorem w kategorii A (najwyższej) i posiada wszelkie zgody i certyfikaty na działalność biura podróży. Pacho Tour nie jest agencją turystyczną (w rozumieniu terminologii polskiej), lecz biurem podróży, który oferuje swoje usługi i je realizuje.Osoby, które przybywają do Turcji po raz pierwszy nie mają zaufania, boją się ryzyka.

 

turcja atrakcjeJeżeli ceny wycieczek fakultatywnych oferowanych przez nasze biuro są niejednokrotnie o połowę tańsze od oferowanych przez hotelowych rezydentów to może niektórych zastanowić. Ale nie ma obaw. Poziom usług świadczonych przez nasze biuro jest wysoki, świadczą o tym opinie wystawiane przez naszych Turystów. A ceny się różnią, gdyż stosujemy inną kalkulację. My wykonujemy nasze usługi bezpośrednio, dlatego też nasze koszty są niższe.Turcja to kraj w którym każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Jednych zachwycą zabytki, innych piękna przyroda, wspaniała kuchnia, muzyka i piaszczyste plaże. Z chęcią pomożemy wszystkim turystom w odkrywaniu tego fascynującego kraju. Wycieczki fakultatywne z Biurem Podróży Pacho Tour dostarczą Państwu niezapomnianych wrażeń i sprawią, że Państwa urlop będzie spełnieniem marzeń.

wycieczka do alanyaOfertę możesz poznać na stronie internetowej: https://pachotour.com/pl, gdzie bezpłatnie dokonasz rezerwacji, a zapłacisz dopiero tutaj na miejscu.

Biuro Podróży Pacho Tour serdecznie zaprasza, służy pomocą w zaplanowaniu niezapomnianych wakacji i życzy wszystkim wspaniałych wakacji w Turcji.

 

Dodaj komentarz