Zagraniczne wycieczki po Europie 2017

 

Wakacyjny urlop jest to okres w którym trzeba koniecznie wypocząć i "naładować akumulatory". Opcji wypoczynku jest bardzo dużo i każdy pewnie ma swoje preferencje. Poniżej spróbujemy zaprezentować dwie formy: wczasy zagraniczne i autokarowe wycieczki objazdowe. 

 

Jak na razie nie wpłynęły do nas jeszcze oferty na rok 2017.

 

 

 

Wczasy zagraniczne - oferta 2016

Z tej formy wypoczynku szczególnie chętnie korzystają osoby, które bardzo intensywnie pracują, są ciągle w ruchu, mają bardzo mało czasu aby spokojnie posiedzieć i np. poczytać książkę.

 

Firma Itaka na rok 2016 przygotowała bardzo szeroką ofertę wyjazdów zagranicznych do takich miejsc jak: Rzym, Toskania, Chorwacja, Grecja, jezioro Garda itd. Po więcej informacji odsyłamy na stronę biura podróży Itaka

 

wycieczki zagraniczne 

 

 

Autokarowe wycieczki objazdowe - oferta 2016

 

wycieczki objazdoweDoskonałą formą wakacyjnego wypoczynku jest skorzystanie z autokarowej wycieczki objazdowej po jakimś regionie Europy. Mogą być to pełne zabytków Włochy, Chorwacja z parkami narodowymi i pięknymi widokami czy też Francja bogata w urozmaicone atrakcje turystyczne. Podczas takich wycieczek można zwiedzić wiele miejsc znanych z telewizji, reklam czy zdjęć.

 

W ofercie autokarowych wycieczek objazdowych 2016 firmy Itaka są takie perełki turystyczne jak: Praga, Budapeszt, Toskania, Drezno, Paryż, zamki nad Loarą, Rzym itd.

 

Firma Funclub w swojej ofercie wycieczek objazdowych posiada: Północne Włochy, Bawarię, Paryż, Niemcy, perły Włoch itd.

 

wycieczki objazdowe

zagraniczne wycieczki

 

 

 

 

 

 wycieczki objazdowe

 

 

 

 

 

W zeszłorocznej naszej sondzie Barcelona zajęła 1 miejsce wśród miast (Paryż, Rzym, Wiedeń, Amsterdam, Londyn) do których turyści najchętniej by się wybrali.


 

 

Frazy prowadzące do tej strony:

wycieczki objazdowe, wycieczki objazdowe po Europie, wycieczki objazdowe autokarowe, wycieczki autokarowe

 

Współpraca