Czy Parkos to przyszłość dla rezerwacji miejsc parkingowych?

 

Internet to wspaniałe narzędzie, które udostępnia nam coraz ciekawsze możliwości. Dzięki niemu jesteśmy w stanie dokonywać rzeczy, które jeszcze niedawno były niemożliwe. Korzystajmy więc z technologii w celu poprawy swojego komfortu i róbmy to w sposób satysfakcjonujący, np. przy pomocy oferty Parkos.pl.

 

Niemal wszystkie firmy mają stronę internetową, na której przedstawiają klientom swoją ofertę. Praktycznie każdy parking na lotnisku również dysponuje wirtualną wizytówką, dzięki czemu interesanci mogą poznać wskazówki dojazdu, pełną propozycję specjalistów lub nawet dokonać rezerwacji miejsc parkingowych. Co, gdyby jeszcze ułatwić to zadanie? 

 

Rezerwacja parkingu nigdy nie była tak prosta i szybka

Już nie musisz nawet dzwonić do dostawców, by zarezerwować sobie miejsce parkingowe. Wszystko możesz wykonać przy pomocy internetu i przeglądarki. Jak to zrobić? W pierwszej kolejności odwiedzasz stronę Parkos.pl. Na samej górze masz dostępną wyszukiwarkę. Wybierasz więc lotnisko, które Cię interesuje i termin przyjazdu oraz odjazdu. Otrzymuje w wynikach pełną listę dostępnych opcji, na których w danym czasie wolne są miejsca parkingowe.

 

Jak podjąć właściwą decyzję? Po naciśnięciu nazwy obiektu masz dostęp do wszystkich najważniejszych informacji. 

 

W kolejnym kroku podajesz dokładną godzinę swojego przyjazdu na parking i odbioru auta. Dzięki temu autobus kursujący między obiektem dostawcy i lotniskiem lub kierowca w hali odpraw będzie czekać na Ciebie przygotowany. Czas parkowania nie ma znaczenia, ponieważ podana cena obowiązuje za dni, więc niezależnie czy odbierzesz pojazd o godzinie 12:30 w południe, czy o 23:59, w obydwu przypadkach koszt usługi będzie taki sam. 

 

Pozostaje już jedynie dokonanie płatności internetowej lub uregulowanie rachunku na miejscu. W większości przypadków istnieje także opcja uregulowania należności na miejscu. Wybierz więc wariant, który jest dla Ciebie wygodniejszy.

 

Skąd się biorą niższe ceny?

Wiele osób zastanawia się nad tym, dlaczego wybierając Parkos, można otrzymać niższe ceny niż te, które dostępne są bezpośrednio na stronach internetowych dostawców. Otóż odpowiedzi na to pytanie nie trzeba wcale szukać daleko, ponieważ dostępne jest ona na stronie firmy. 

 

Otóż Parkos jest pośrednikiem w rezerwacjach miejsc parkingowych, dlatego dostawcy współpracujący z portalem, otrzymują w pewien sposób dostęp do zautomatyzowanej bazy klientów. Jest to dla nich bardzo korzystna umowa, ponieważ mogą liczyć na dużo większe zainteresowanie. Udzielają więc Parkos dodatkowych rabatów, które składają się na późniejszym etapie na prowizję dla samego portalu i dodatkowe zniżki dla interesantów. 

 

Jak widać, parking lotnisko nie musi być kosztowny. Jedź na urlop lub w celach służbowych nie martwiąc się o wysokie koszty i bezpieczeństwo swojego samochodu. Jest on w dobrych rękach prawdziwych profesjonalistów.

 

  • wyszukiwarka parkingów lotniskowych
Dodaj komentarz