Zimowe wyjazdy i atrakcje

wyjazdy zimowe 2017

 • wyjazdy na narty 2020

  Gdzie jechać na narty we Włoszech?

  Północne Włochy to miejsce idealne na narciarskie wyjazdy, a każdy ich region zachwyca innymi wspaniałymi górskimi krajobrazami. Znaleźć tam można zarówno wiele popularnych zimowych kurortów, jak i całe mnóstwo mniejszych, bardziej kameralnych ośrodków narciarskich.
 • zimowe atrakcje narciarskie

  Najlepsze miejsca dla narciarzy

  Wyjazd na narty trwa z reguły tydzień lub dwa, ale planuje się go nieco dłużej, pracując nad kondycją i wyborem najlepszego miejsca dla rodziny i znajomych. Które miejsca cieszą się największą popularnością wśród narciarzy?
 • gdzie na narty w 2018

  5 włoskich miejscowości które musi znać każdy narciarz

  Włochy jak magnes przyciągają co roku tysiące miłośników zimowego szaleństwa. Nie ma w tym nic dziwnego, bo wyjazd do Włoch jest gwarancją doskonałej pogody, pięknych widoków i ogromnego  wyboru ośrodków narciarskich oferujących trasy narciarskie o różnym stopniu trudności. Zobaczmy, gdzie szczególnie warto się wybrać i poznajmy 5 włoskich miejscowości, które powinien znać każdy narciarz.

 • Gdzie warto wyjechać na weekend zimą?

  Gdy ziemię przykrywa puszysta kołderka śniegu, wcale nie trzeba rezygnować z podróżowania. Zimową porą weekendowe wycieczki mogą być jeszcze lepsze, ponieważ widoki mogą zapierać dech w piersiach, ale, oczywiście, można wybrać się również w kierunku tych krajów, gdzie nie trzeba przejmować się mrozem.

 • Czy warto ubezpieczyć się wyjeżdżając na narty?

  Sezon narciarski w pełni. Każdy kto choć raz zasmakował tego sportu z pewnością zechce do niego powrócić. Narciarstwo daje niezwykłą frajdę. Jest to sport wymagający dobrej kondycji oraz mocnych nóg. Każdy narciarz kiedyś był początkujący. Nikt nie rodzi się królem stoku. Aby osiągnąć odpowiedni poziom wyszkolenia potrzeba wielu treningów.

 • Zimowe atrakcje na Słowacji

  słowacja nartyBlisko bo już w Słowacji narciarze znajdą bogatą ofertę dobrze przygotowanych tras, atrakcyjnych cen. Nie trzeba tracić wielu godzin na dojazd do Austrii lub Włoch.